Het regent prijzen onder de kunstenaars die deelnamen aan Flux/S – Drafts Establishing Future:
De internationale kunstprijs Diputació de Castelló, 2010 (60.000 euro) gaat dit jaar naar David Maljkovic (RA 03/04). Gelijktijdig is het werk Lost Review 2006-2008 van Maljkovic toegevoegd aan de collectie Diputació de Castelló van Espai d’art contemporani de Castello, Spanje.
Nicole Beutler ontving de VSCD Mime Prijs voor haar voorstelling 1: SONGS.
"Opzwepend, verleidelijk, sereen, ingekeerd meditatief en opeens weer levensgevaarlijk en rock & roll. Deze voorstelling grijpt de toeschouwer bij de lurven. Vanaf het mooie beginbeeld, waarin Beutler opnieuw haar fascinatie voor de schemergebieden tussen zichtbaar en onzichtbaar, afwezig en aanwezig vormgeeft, ontrolt de voorstelling zich als een meeslepend concert. Haar samenwerking met mimespelers is een verrijking voor het vakgebied”, aldus het juryrapport.
Schrijfster Maartje Wortel won de Anton Wachterprijs 2010 voor haar verhalenbundel ‘Dit is jouw huis’. De vakjury verkoos Wortels bundel uit ongeveer honderd inzendingen. De Anton Wachterprijs (sinds 1977) is een tweejaarlijkse onderscheiding voor het beste literaire debuut. In de jury zitten onder meer schrijvers Maarten ‘t Hart, Jo Huizinga, Joke Linders en Martin Ros. Eerder ging de prijs (genoemd naar een romanfiguur van Simon Vestdijk) onder meer naar Frans Kellendonk, A.F.Th. van der Heijden, Tessa de Loo, Arnon Grunberg en Christiaan Weijts.
Flux/S wil de kunstenaars van harte feliciteren met hun eervolle prijzen!